můj svět
pátek 2. ledna 2015
toralei a abbey
Tak sem dělala hokusi pokusi s fotkama a vzniklo toto
1 komentář:
Unknown
17. ledna 2015 v 1:13
Není to špatné. Jinak moc prosím, poradíš mi, jak se na Blogger nahrávají videa?
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Není to špatné. Jinak moc prosím, poradíš mi, jak se na Blogger nahrávají videa?
OdpovědětVymazat