pátek 30. ledna 2015

video

Ahoj. Dnes jsou prázdniny. No a fotila jsem Huntera s Aslynn a chtěla udělat video akorát mi blbnul program tak jsem si stáhla bový a tady je konečný vísledek!

čtvrtek 29. ledna 2015

vízo!!

Ahoj dneska bylo vysvědčení. Omlouvám se že sem tu dlouho nebyla. Měla jsem spoustu učení však to znáte. No a dnes jsme dostali vízo. Tak co? Já mam samí jedničky. A co sem dostala? Více c.č.

pátek 16. ledna 2015

včera

Wow!!!! V dráčiku mají ashlynn za 399! No nevim jestli chci ještě cedar wood.... Ashlynn Ella dcera popelky byla první eah co se mi líbila a v ostatních kolekcích se mi hnusí. No já fakt nevim asi si koupim tu popelku. Máma mi slíbila že mi za vízo zaplatí půlku bohužel s jednou dvojkou jenom čtvrt tak asi se viplatí ta popelka protože silně pochybuju že budu mít 1 z tv. Ne že bych byla tlustá právě naopak......... No ja nevím

sobota 10. ledna 2015

deníček

Ahojky! Venku není už sníh a místo toho tam prší (momentálně ne) a fučí vítr. No tak máma byla v obchodě a řekla mi že tam mají krásnou eah Cedar Wood. No a protože mi máma dárek k vízu už dala (byl to obleček pro Abbey) tak mi slíbila že by mi ji z poloviny zaplatila!!!!! Není to dobrý? No a jelikož barbie domeček tak ho předělám na domek pro eah protože si chci koupit ještě Briar Beuty i když je kapičku draží. Tak mi držte palce! P.S. mam fúru času nechodím do škply! Což znamená žadny pololetky!!!!!

cedar wood

Dnes vám přináším moji dávnou kresbu Cedar Wood dcery Pinocio. Moc ji neporovnávejte.


středa 7. ledna 2015

toralei

Mam tu pár fotek Toralei na sněhu.

Více v c.č.

pomoc

ahojky. Nevím jak se dělá desing a ani jak se nastavuje. Proto vás prosím nepomůžete mi? Jeden desing sem udělala ale je nic moc nemohli byste mi udělat dess a nastavit mi ho?
Dobrovolníci:
email:
jméno:
blog:


Chtěla bych s eah a mh. až bude hotov pište do komentu a dám vám email

DĚKUJI MOCKRÁT.

přemýšlím ale netuším

Ahoj. Když sem si založila blog můj první, tak snad všechny blogerky mají Ever After HighKY. Tak přemýšlím o Cerise Hood či o Briar Beuty. Chtěla bych Aschlyn Ellu ale prodává se s tim klukem. Možná kdyby máma narazila na korunovaci tak bych si nějakou z nich koupila. Máte nějakě EAH? Jaká se vám nejvíce líbí? Kolik ji ch máte a jaké? Nevíte kolik stojí? Pište do komentářů.

úterý 6. ledna 2015

abbey na snowbordu

Mam tu další video. Omlouvám se pokut nikdo má radši fotky. Budu se snažit dělat i fotky. 

pásek

Dnes sem si vyrobila pásek. Je starověký mam tam i pytlíčky.
 Pytlíčky
 Zapínání
 Zblízka
 cely

neděle 4. ledna 2015

zimní olimpiádii

Tak Ghoulie a Toralei spolu soutěžili tak se koukněte
A kdo vyhrál? No REMÍZA!

sobota 3. ledna 2015

pátek 2. ledna 2015

knížní výzva

Tak knížní výzvu pořádá Ells
 A dávam si
1.Letopisy narnie- Lev,Čarodějnice a Skříň

toralei a abbey

Tak sem dělala hokusi pokusi s fotkama a vzniklo toto

video

Tady je video o základech fotky.
Omlouvám se za kvalitu.

fotky darku

Dnes tu mám fotky oblečků které sem dostala o Vánocích ( myslim oblečky pro MH) a potom Toralei kterou sem dostala.

Obleček pro Ghoulii č.1



 Obleček pro Ghoulii 2
 Obleček pro Rebbecu 1

 Obleček pro Robecu 2

 A Torqlei Stripe



čtvrtek 1. ledna 2015

morče Bobina

Mam tři morčata. Pajdu, Majdu a nejmladší Bobinu.
A tady sou fotky Bobiny ( drží ji táta)



Dnes sem se vyhrabala ven a nafotila Abbey tak snad se bude líbit. Vyšla si do hor kde se narodila
 Žeby poklad?






 A Abbey je u slavné sochy


 víte jak se Abbey zapsala do dějin svého  kraje? Prostě se tam napsala
 a asi sme zapadli do sněhu

Ahoj. Dnes je rok 2015. Chtěla bych být spisovatelkou, malířkou či herečkou. Bude tu spoustu rad jak vytvořit dobré a originální nápady. A možná tu oběvíte pár fotek s MH. Ale teď ne venku. Proč? Mam naraženou nohu. Tak jdeme do toho.