pátek 30. ledna 2015
video
čtvrtek 29. ledna 2015
vízo!!
Ahoj dneska bylo vysvědčení. Omlouvám se že sem tu dlouho nebyla. Měla jsem spoustu učení však to znáte. No a dnes jsme dostali vízo. Tak co? Já mam samí jedničky. A co sem dostala? Více c.č.
sobota 17. ledna 2015
pátek 16. ledna 2015
včera
Wow!!!! V dráčiku mají ashlynn za 399! No nevim jestli chci ještě cedar wood.... Ashlynn Ella dcera popelky byla první eah co se mi líbila a v ostatních kolekcích se mi hnusí. No já fakt nevim asi si koupim tu popelku. Máma mi slíbila že mi za vízo zaplatí půlku bohužel s jednou dvojkou jenom čtvrt tak asi se viplatí ta popelka protože silně pochybuju že budu mít 1 z tv. Ne že bych byla tlustá právě naopak......... No ja nevím
sobota 10. ledna 2015
deníček
Ahojky! Venku není už sníh a místo toho tam prší (momentálně ne) a fučí vítr. No tak máma byla v obchodě a řekla mi že tam mají krásnou eah Cedar Wood. No a protože mi máma dárek k vízu už dala (byl to obleček pro Abbey) tak mi slíbila že by mi ji z poloviny zaplatila!!!!! Není to dobrý? No a jelikož barbie domeček tak ho předělám na domek pro eah protože si chci koupit ještě Briar Beuty i když je kapičku draží. Tak mi držte palce! P.S. mam fúru času nechodím do škply! Což znamená žadny pololetky!!!!!
středa 7. ledna 2015
pomoc
ahojky. Nevím jak se dělá desing a ani jak se nastavuje. Proto vás prosím nepomůžete mi? Jeden desing sem udělala ale je nic moc nemohli byste mi udělat dess a nastavit mi ho?
Dobrovolníci:
email:
jméno:
blog:
Chtěla bych s eah a mh. až bude hotov pište do komentu a dám vám email
DĚKUJI MOCKRÁT.
přemýšlím ale netuším
Ahoj. Když sem si založila blog můj první, tak snad všechny blogerky mají Ever After HighKY. Tak přemýšlím o Cerise Hood či o Briar Beuty. Chtěla bych Aschlyn Ellu ale prodává se s tim klukem. Možná kdyby máma narazila na korunovaci tak bych si nějakou z nich koupila. Máte nějakě EAH? Jaká se vám nejvíce líbí? Kolik ji ch máte a jaké? Nevíte kolik stojí? Pište do komentářů.
úterý 6. ledna 2015
abbey na snowbordu
Mam tu další video. Omlouvám se pokut nikdo má radši fotky. Budu se snažit dělat i fotky.
neděle 4. ledna 2015
sobota 3. ledna 2015
pátek 2. ledna 2015
fotky darku
Dnes tu mám fotky oblečků které sem dostala o Vánocích ( myslim oblečky pro MH) a potom Toralei kterou sem dostala.
Obleček pro Ghoulii č.1
Obleček pro Ghoulii 2
Obleček pro Rebbecu 1
Obleček pro Robecu 2
A Torqlei Stripe
čtvrtek 1. ledna 2015
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)











































