můj svět

čtvrtek 1. ledna 2015

morče Bobina

Mam tři morčata. Pajdu, Majdu a nejmladší Bobinu.
A tady sou fotky Bobiny ( drží ji táta)



Vystavil Unknown v 7:28
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

Žádné komentáře:

Okomentovat

Novější příspěvek Starší příspěvek Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Komentáře k příspěvku (Atom)

Seznam blogů

Seznam blogů

  • MH Zuzka

Počet zobrazení stránky

O mně

Unknown
Zobrazit celý můj profil

Archiv blogu

  • ▼  2015 (20)
    • ▼  ledna (20)
      • video
      • vízo!!
      • pár foteček pro radost
      • včera
      • deníček
      • cedar wood
      • toralei
      • pomoc
      • přemýšlím ale netuším
      • abbey na snowbordu
      • pásek
      • zimní olimpiádii
      • video narnie
      • knížní výzva
      • toralei a abbey
      • video
      • fotky darku
      • morče Bobina
      • Dnes sem se vyhrabala ven a nafotila Abbey tak sn...
      • Ahoj. Dnes je rok 2015. Chtěla bych být spisovate...
Motiv Nadpozemská. Používá technologii služby Blogger.