pátek 16. ledna 2015

včera

Wow!!!! V dráčiku mají ashlynn za 399! No nevim jestli chci ještě cedar wood.... Ashlynn Ella dcera popelky byla první eah co se mi líbila a v ostatních kolekcích se mi hnusí. No já fakt nevim asi si koupim tu popelku. Máma mi slíbila že mi za vízo zaplatí půlku bohužel s jednou dvojkou jenom čtvrt tak asi se viplatí ta popelka protože silně pochybuju že budu mít 1 z tv. Ne že bych byla tlustá právě naopak......... No ja nevím

1 komentář:

  1. Hmm, já jsem si myslela, že budu mít samé jedničky, ale nakonec mám taky jednu dvojku. :/ :P Cedar se mi taky docela líbí, ale Ashlynn s Hunterem jsou prostě daleko lepší, podle mě. Oni jsou taaak nádherní! :D Být tebou bych si rozhodně koupila je!

    OdpovědětVymazat