můj svět
pátek 30. ledna 2015
video
čtvrtek 29. ledna 2015
vízo!!
Ahoj dneska bylo vysvědčení. Omlouvám se že sem tu dlouho nebyla. Měla jsem spoustu učení však to znáte. No a dnes jsme dostali vízo. Tak co? Já mam samí jedničky. A co sem dostala? Více c.č.
sobota 17. ledna 2015
pátek 16. ledna 2015
včera
Wow!!!! V dráčiku mají ashlynn za 399! No nevim jestli chci ještě cedar wood.... Ashlynn Ella dcera popelky byla první eah co se mi líbila a v ostatních kolekcích se mi hnusí. No já fakt nevim asi si koupim tu popelku. Máma mi slíbila že mi za vízo zaplatí půlku bohužel s jednou dvojkou jenom čtvrt tak asi se viplatí ta popelka protože silně pochybuju že budu mít 1 z tv. Ne že bych byla tlustá právě naopak......... No ja nevím
sobota 10. ledna 2015
deníček
Ahojky! Venku není už sníh a místo toho tam prší (momentálně ne) a fučí vítr. No tak máma byla v obchodě a řekla mi že tam mají krásnou eah Cedar Wood. No a protože mi máma dárek k vízu už dala (byl to obleček pro Abbey) tak mi slíbila že by mi ji z poloviny zaplatila!!!!! Není to dobrý? No a jelikož barbie domeček tak ho předělám na domek pro eah protože si chci koupit ještě Briar Beuty i když je kapičku draží. Tak mi držte palce! P.S. mam fúru času nechodím do škply! Což znamená žadny pololetky!!!!!
středa 7. ledna 2015
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)






