pátek 30. ledna 2015

video

Ahoj. Dnes jsou prázdniny. No a fotila jsem Huntera s Aslynn a chtěla udělat video akorát mi blbnul program tak jsem si stáhla bový a tady je konečný vísledek!

čtvrtek 29. ledna 2015

vízo!!

Ahoj dneska bylo vysvědčení. Omlouvám se že sem tu dlouho nebyla. Měla jsem spoustu učení však to znáte. No a dnes jsme dostali vízo. Tak co? Já mam samí jedničky. A co sem dostala? Více c.č.

pátek 16. ledna 2015

včera

Wow!!!! V dráčiku mají ashlynn za 399! No nevim jestli chci ještě cedar wood.... Ashlynn Ella dcera popelky byla první eah co se mi líbila a v ostatních kolekcích se mi hnusí. No já fakt nevim asi si koupim tu popelku. Máma mi slíbila že mi za vízo zaplatí půlku bohužel s jednou dvojkou jenom čtvrt tak asi se viplatí ta popelka protože silně pochybuju že budu mít 1 z tv. Ne že bych byla tlustá právě naopak......... No ja nevím

sobota 10. ledna 2015

deníček

Ahojky! Venku není už sníh a místo toho tam prší (momentálně ne) a fučí vítr. No tak máma byla v obchodě a řekla mi že tam mají krásnou eah Cedar Wood. No a protože mi máma dárek k vízu už dala (byl to obleček pro Abbey) tak mi slíbila že by mi ji z poloviny zaplatila!!!!! Není to dobrý? No a jelikož barbie domeček tak ho předělám na domek pro eah protože si chci koupit ještě Briar Beuty i když je kapičku draží. Tak mi držte palce! P.S. mam fúru času nechodím do škply! Což znamená žadny pololetky!!!!!

cedar wood

Dnes vám přináším moji dávnou kresbu Cedar Wood dcery Pinocio. Moc ji neporovnávejte.