středa 7. ledna 2015

přemýšlím ale netuším

Ahoj. Když sem si založila blog můj první, tak snad všechny blogerky mají Ever After HighKY. Tak přemýšlím o Cerise Hood či o Briar Beuty. Chtěla bych Aschlyn Ellu ale prodává se s tim klukem. Možná kdyby máma narazila na korunovaci tak bych si nějakou z nich koupila. Máte nějakě EAH? Jaká se vám nejvíce líbí? Kolik ji ch máte a jaké? Nevíte kolik stojí? Pište do komentářů.

Žádné komentáře:

Okomentovat