středa 7. ledna 2015

pomoc

ahojky. Nevím jak se dělá desing a ani jak se nastavuje. Proto vás prosím nepomůžete mi? Jeden desing sem udělala ale je nic moc nemohli byste mi udělat dess a nastavit mi ho?
Dobrovolníci:
email:
jméno:
blog:


Chtěla bych s eah a mh. až bude hotov pište do komentu a dám vám email

DĚKUJI MOCKRÁT.

Žádné komentáře:

Okomentovat