čtvrtek 29. ledna 2015

vízo!!

Ahoj dneska bylo vysvědčení. Omlouvám se že sem tu dlouho nebyla. Měla jsem spoustu učení však to znáte. No a dnes jsme dostali vízo. Tak co? Já mam samí jedničky. A co sem dostala? Více c.č.

Jsou to Aslynn s Huntrem!! A tad jsou ještě v krabici.


 A tady už nám mávají
 Tak začneme Aslynn
 Její obličej
 Šaty

Prstýnek ve tvaru ptáčka
 Náušnice ve tvaru bot a náhrdelník Ve tvaru kleci
 Boty
 Kabelka
 A teď Hunter
 Obličej
 Oblečení
Obe
 Boty
 Náramek
 Kabela
 Deníčky
 A s kapucou

 Hřeben
 a snojánky

















Aslynn s Huntrem! Ano! Bomba!




















.








Aslynn Ella a Hunter H

Žádné komentáře:

Okomentovat