čtvrtek 1. ledna 2015

Ahoj. Dnes je rok 2015. Chtěla bych být spisovatelkou, malířkou či herečkou. Bude tu spoustu rad jak vytvořit dobré a originální nápady. A možná tu oběvíte pár fotek s MH. Ale teď ne venku. Proč? Mam naraženou nohu. Tak jdeme do toho.

Žádné komentáře:

Okomentovat