sobota 10. ledna 2015

deníček

Ahojky! Venku není už sníh a místo toho tam prší (momentálně ne) a fučí vítr. No tak máma byla v obchodě a řekla mi že tam mají krásnou eah Cedar Wood. No a protože mi máma dárek k vízu už dala (byl to obleček pro Abbey) tak mi slíbila že by mi ji z poloviny zaplatila!!!!! Není to dobrý? No a jelikož barbie domeček tak ho předělám na domek pro eah protože si chci koupit ještě Briar Beuty i když je kapičku draží. Tak mi držte palce! P.S. mam fúru času nechodím do škply! Což znamená žadny pololetky!!!!!

Žádné komentáře:

Okomentovat