můj svět
úterý 6. ledna 2015
abbey na snowbordu
Mam tu další video. Omlouvám se pokut nikdo má radši fotky. Budu se snažit dělat i fotky.
1 komentář:
Unknown
17. ledna 2015 v 1:08
Krásné video a fotky! Ty oblečky pro Abbey jsou děsukrásné!!
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Krásné video a fotky! Ty oblečky pro Abbey jsou děsukrásné!!
OdpovědětVymazat