úterý 6. ledna 2015

abbey na snowbordu

Mam tu další video. Omlouvám se pokut nikdo má radši fotky. Budu se snažit dělat i fotky. 

1 komentář:

  1. Krásné video a fotky! Ty oblečky pro Abbey jsou děsukrásné!!

    OdpovědětVymazat