můj svět
čtvrtek 1. ledna 2015
Dnes sem se vyhrabala ven a nafotila Abbey tak snad se bude líbit. Vyšla si do hor kde se narodila
Žeby poklad?
A Abbey je u slavné sochy
víte jak se Abbey zapsala do dějin svého kraje? Prostě se tam napsala
a asi sme zapadli do sněhu
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat